İnşaat Sonrası Temizlik

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

HATAY İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İnşaat sonrası ya da yapılan tadilatın peşinden temizlik yapmak gerekir. Oluşan moloz kalıntısı, harç artıkları, alçı ve sıva pislikleri ile boya izlerinin iyi ve ehil olan birilerinin temizlemesine ihtiyaç duyulur. Zira bu temizlenmesi gereken şeylerin temizlenmesi çok zorlu olan kirlerden oluşurlar. Ayrıca hem bakteri hem de mikrop barındırmaları çok olası bir durumdur. İnşaat ve tadilatın akabinde bizi tercih etmenizde kullanacağımız hem temizlik ürünleri hem de temizlik makinaları ile hem pisliklerden hem de olası mikrop ve bakterilerden kurtulmanızı sağlayacağız. Bunun için Hatay sınırlarında faaliyet gösteren firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Kire Göre Temizlik ve Maddesi

İnşaat artık ve atıklarının temizliği oldukça meşakkatlidir. Bina kullanılır hale getirilmek için genel bir temizliğe ihtiyaç duyulur. Kaba pisliğin giderilmesi, devasa boyuttaki inşaat çöplerinin toplanıp, atılması, yüzeylerdeki inşaat lekelerinin temizlenmesi ve zor çıkarılan hem leke hem de tozların gerek vakumlu gerekse de buharlı makinalar yöntemi ile çıkarılması esas alınacak bir temizlik işlemidir. Kapı üzerlerinde bulunan leke ve izler çok zorlu uğraş ile çıkarılmaktadır. Aynı zamanda banyo, tuvalet ve lavabolar üstünde oluşan her türden lekenin giderilmesi için hem temizlik maddesi hem de makine yardımı alınması esastır. Tadilat sırası mobilyaların üzerlerindeki her türlü pisliğin ve tozun alınması ehil olan ellere ve kaliteli uzman temizlik görevlilerine düşer. Bu konuda sizin bir telefon mesafenizdeyiz. Aramanız ya da internet sitemiz üstünden gerek müşteri temsilcimiz ile irtibata geçmeniz gerekse de ayrıntılı bilgi için ön görüşme yapmanız menfaatiniz icabıdır.

 

Dezenfekte Edilen Bir Temizlik

Çok kullanılan ve her türlü mikrobu barındırdığı bilinene alanların hem temizliği hem de mikroplardan arındırılması icap eder. Dezenfekte edilmesi gereken bu yerler için azami dikkat gerekir. Gerek kimyasallar yardımı ile gerekse de temizlik alet ve donanımları ile tertemiz hale getirilmelidir. İnşaat artıklarının en fazla görüldüğü ve zorlanılan yer de cam yüzeylerdir. Hem çerçeveleri hem de cam yüzeyler büyük bir itina ile temizlenmesi geren yerlerdir. http://www.hataytemizlik.info/ internet sitesi üstünden Firmamız Hatay Temizlik Şirketiyle irtibata geçip size nasıl hizmet ede bilirizi konuşmamız için bizi aramanız yeterli olacaktır.